1. Za treść postów, komentarzy oraz zdjęć administracja nie odpowiada.
 2. Każdy Użytkownik ponosi odpowiedzialność za pisane przez siebie wiadomości.
 3. Rejestracja na Portalu i zgoda na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Użytkownika Portalu dla celów wskazanych w oświadczeniu jest całkowicie dobrowolna.
 4. Umowa o świadczenie usług drogą elektroniczną zostaje zawarta z chwilą rejestracji, na czas nieokreślony.
 5. Niezbędnym dla korzystania z Portalu jest posiadanie przez Użytkownika urządzenia pozwalającego na dostęp do sieci Internet, włącznie z programem służącym do przeglądania jej zasobów, akceptującym pliki typu cookies oraz konto poczty e-mail.
 6. Wszelkie zastrzeżone nazwy i loga firm, pojawiających się w materiałach udostępnianych przez Portal zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji i za zgodą ich właścicieli.
 7. Dla pełnej funkcjonalności portalu wymagana jest obsługa JavaScirpt oraz Cookie.
 8. Administracja zaleca przeglądarkę Internet Explorer 8+, Mozilla FireFox 3+ oraz Google Chrome.
 9. Minimalna rodzielczość erkanu to 1024/786px - zalecana 1280/1024+.
 10. Użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania przepisów prawa i postanowień niniejszego Regulaminu.
 11. Wypowiedzi Użytkownika powinny być formułowane w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.
 12. W galeri zakazane jest umieszczanie zdjęć, które naruszają prawa innych osób (w szczególności szerzących nienawiść rasową, obraźliwych dla cudzych uczuć religijnych, godzących w cudzą godność, naruszających cudzą prywatność lub inne dobra osobiste).
 13. Użytkownik może zrezygnować z korzystania z Konta Portalu w każdej chwili zawiadamiając Administratora o takiej swojej decyzji pocztą elektroniczą wysłaną z adresu mailowego podanego w swoich danych.
 14. Kopiowanie, reprodukowanie tekstów i elementów z Portalu, w całości, lub w części bez wcześniejszej, pisemnej zgody jest zabronione.
 15. Redakcja Portalu przy publikacji materiałów na stronie podaje źródło oraz autora informacji. Celem redakcji jest promowanie serwisów o podobnej tematyce.
 16. Treści o teamtyce reklamowej umieszczane są na stronie za zgodą Właściciela serwisu.